Beyza Hanım’ın desteğiyle kilo kontrollü, sağlıklı bir gebelik ve doğum gerçekleştirebildim. Bu süreçte doğru ve dengeli beslenmeyi de öğrendim. Bebegime dengeli menuleri kolaylikla olusturabiliyor ve hangi gidalarin neyle birlikte tuketilmesini biliyorum. Gebelik sekerim oldugunu öğrendiğimde biraz üzülmüştüm ama Beyza Hanım’dan destek aldiktan sonra bunun benim ve bebegim icin saglikli beslenmemizi saglayan bir sans oldugunu anladim. Cok teşekkürler 🙂

Hat*** B***

“Çok başarılı. Mutlaka tanışmalısınız!”

Zey*** Ş***

“Beyza hanım hamilelik sürem boyunca güler yüzü ve desteğiyle çok yardımcı oldu.Sizler de beslenme ile ilgili bir diyetisyenden destek almak isterseniz güvenle tavsiye ederim.”

Özg*** Y***

“Güleryüzle ve anlayışla her zaman destek olduğunuz için teşekkür ederim. sadece diyet için değil her şey için yanımda oldunuz. bir diyetisyenden daha fazlası :)”

Bah*** T***

“Beyza hanım işinde son derece başarılı ve araştırmacı. İlgisinden dolayı cok memnun kaldık.”

Zey*** A***

“Beyza hanım işinde aşırı titiz ve profesyoneldir. Gittiğim süre boyunca güler yüzü ve desteğıyle önemli bir aşama kaydettim.Çok çok tavsiye ederim..Siz de beslenme ile ilgili gercekten işini iyi yapan bir diyetisyenle bu yola çıkmak isterseniz mutlaka randevu alın derim.”

Mac*** Ç***

“Beyza hanımla gebelik şekerim çıktığında tanıştık. Hamileligim süresince hem ilaç kullanmadan şekeri denge tuttuk hemde dengeli ve sağlıklı bir süreç geçirdim. Doğum yapalı 2 hafta olmasına rağmen geriye 2 kilom kaldi. İlgi ve desteği için buradan da teşekkür ederim.”

Nur*** G***

“Çok eğitimli çok bilgili anlatımı çok iyi hastaya yaklaşımı çok iyi bebeğimiz için gittik kesinlikle tavsiye ederiz”

Ata*** U***

“Beyza hanımla tam 4 ay önce tanıştık ve iyi ki de tanışmışız. King’s College gibi bir okulda uzmanlığını yapması tercih sebebim olmuştu ve beni yanıltmadı. Çok tekekkür ederim, iyi ki varsınız. İlerde hamilelik zamanlarımda da bolca görüşeceğiz gibi gözüküyor.”

IPE*** C***

“Gebeliğimin 7.haftasından bugüne şuan 26.haftasındayım kendisiyle birlikte yol aldık. İnsülin direnci olan bir insanım ve nasıl kendi doktoruma düzenli kontrole gidiyorsam Beyza hanıma da aynı düzenle kontrollerime gittim. Kendisinin ilgi ve tecrübesi beni yormayan güzel diyet listeleriyle bugüne ka dar keyifle yol aldık 🙂 Tabi üzerine birde gebelik şekeri eklenince korkularımı yenmeme ve beni rahatlatıp aynı şekilde devam ediyorum. Kendisine buradan tekrardan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyiki tanımışım sizi, iyiki eliniz değmiş kızımla bana :)”

Sed*** K***